Oslo


Brennerivelen 11
N-0182 Oslo
+47 22 11 30 30

Midt-Norge


Hognesaunvegen 98
N-7513 Stjørdal
+47 74 80 08 50

Gjøvik


Hadelandsveien 6
N-2815 Gjøvik
+47 91 34 26 63

Bergen


Sandbrekkeveien 100
N-5225 Nesttun
+47 55 98 27 00

Lillehammer


Hageveien 11
N-2613 Lillehammer
+47 61 26 42 20

Vestby (utleielager for Oslo)


Tverrveien 4
N-1540 Vestby

Ansatte i Norge


Kontaktskjema

Ansatte

Bilde av Vidar Gulbrandsen

Vidar Gulbrandsen

+47 905 99 910
vidar.gulbrandsen@brightgroup.no
Project Manager Stage

Truls Berger

+47 900 24 403
truls.berger@brightgroup.no
Director of Rental division

Trond Sørensen

+47 970 64 280
trond.sorensen@brightgroup.no
Director of Installation Division
Bilde av Tommy Tvedt

Tommy Tvedt

+47 908 46 041
tommy.tvedt@brightgroup.no
Dept. Head of Light - Bergen

Tobias Blåmoli

+47 907 88 678
tobias.blamoli@brightgroup.no
Project manager
Bilde av Svein Arne Enger

Svein Arne Enger

+47 913 42 663
sveinarne.enger@brightgroup.no
Head of Department - Gjøvik

Ronny Enger

+47 400 04 160
ronny.enger@brightgroup.com
Architectural Lighting

Rein Wigestrand Nielsen

+47 922 80 602
rein.wigestrand@brightgroup.no
Transportation & Logistics
Bilde av Petter Espeland

Petter Espeland

+47 908 57 208
petter.espeland@brightgroup.no
Head of Lighting Rental Services

Pål Kenneth Sørlie

+47 913 80 532
palkenneth.sorlie@brightgroup.no
Warehouse manager - Vestby

Pål Engen

+47 902 98 680
pal.engen@brightgroup.no
Project manager - audio
Bilde av Morten Jørve

Morten Jørve

+47 950 60 167
morten.jorve@brightgroup.com
Leder for salg og distribusjon

Mikkel Berger

+47 414 17 843
mikkel.berger@brightgroup.no
Dept. Head of Video - Bergen

Mikael Bremseth

+47 936 57 228
mikael.bremseth@brightgroup.no
Project Manager Light
Bilde av Lars-Kristian Gylder

Lars-Kristian Gylder

+47 934 38 562
larskristian.gylder@brightgroup.no
Project Manager Light

Kim Hughes

+4797752749
kim.hughes@brightgroup.com
Head of Architectural Lighting

Karsten Lyngstad

+47 905 76 707
karsten.lyngstad@brightgroup.no
Head of Service and Support

Jørgen Tharaldsen

+47 470 94 094
jorgen.tharaldsen@brightgroup.com
Aftermarket sales

Jørgen Skalstad

+47 906 08 710
jorgen.skalstad@brightgroup.com
Prosjektleder utleie

Jørgen Damskau

+47 920 97 878
jorgen.damskau@brightgroup.com
Head of Museum & Exhibition

Jonas Nielsen

+47 934 12 464
jonas.nielsen@brightgrup.com
Head of Department - Midt-Norge
Bilde av Jan-Inge Ingebritsen

Jan-Inge Ingebritsen

+47 901 89 098
jii@brightgroup.no
CEO, Norge
Bilde av Hans Peter Jenssen

Hans Peter Jenssen

+47 977 57 907
hanspeter.jenssen@brightgroup.com
Lighting and Set designer

Gøran Olsby

+47 903 67 917
goran.olsby@brightgroup.com
Worskhop and logistics manager
Bilde av Geir Østensjø

Geir Østensjø

+47 911 51 464
geir.ostensjo@brightgroup.no
Head of Sound Rental Services
Bilde av Eivind Engebretsen

Eivind Engebretsen

+47 905 76 703
eivind.engebretsen@brightgroup.no
Head of Stage Rental Services

Eddie Christiansen

+4722113030
eddie.christiansen@brightgroup.com
Warehouse manager
Bilde av Carsten Lome

Carsten Lome

+47 905 35 492
carsten.lome@brightgroup.no
Fabrics & Trussing
Bilde av Baard Hansen

Baard Hansen

+47 908 24 064
baard.hansen@brightgroup.no
Video Technician
Bilde av Atle Sekkingstad

Atle Sekkingstad

+47 908 43 431
atle.sekkingstad@brightgroup.no
Dept. Head of Sound - Bergen

Åsmund Albrigtsen

+47 917 30 754
aasmund.albrigtsen@brightgroup.com
Head of Electronics, AV & Multimedia
Bilde av Asle Nilsen

Asle Nilsen

+47 905 96 717
asle.nilsen@brightgroup.no
Head of Pro Audio
Bilde av Arthur Botnevik

Arthur Botnevik

+47 907 34 847
arthur.botnevik@brightgroup.no
Head of Installation
Bilde av Arne Svendsen

Arne Svendsen

+47 957 07 787
arne.svendsen@brightgroup.no
Project Manager
Bilde av Andreas Lekven

Andreas Lekven

+47 952 11 132
andreas.lekven@brightgroup.no
Head of Department - Bergen
Bilde av Anders Helgor

Anders Helgor

+47 905 70 868
anders.helgor@brightgroup.no
Head of Video Rental Services

Amund Hjelmstad

+ 47 97 65 69 03
amund.hjelmstad@brightgroup.com
Head of Mechanical Installation